Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Rozpis soutěže
jarní část
Krajské školní ligy
Tomáš Kachlík
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
317
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD089]
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
7 branek
22.05. [LD082]
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
13 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
7 branek
03.04. [LD048]
Újezd u Brna - Nové Bránice
30 : 31
13 branek
24.10. [LD026]
Sokol Nové Veselí B - Újezd u Brna
66 : 23
5 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
9 branek
11.10. [LD017]
Újezd u Brna - Sokol Telnice
30 : 52
9 branek
04.10. [LD014]
Hustopeče - Újezd u Brna
43 : 25
2 branek
27.09. [LD008]
Újezd u Brna - Házená Uničov
26 : 52
6 branek
20.09. [LD003]
Nové Bránice - Újezd u Brna
43 : 29
7 branek
13.09. [LD044]
Újezd u Brna - SK Velká Bystřice B
22 : 55
7 branek
Jihomoravská liga st. žáků
26.05. [LF107]
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
14 branek
22.05. [LF098]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
10 branek
15.05. [LF096]
SK Kuřim - Újezd u Brna
35 : 31
8 branek
08.05. [LF085]
Újezd u Brna - Ivančice
35 : 21
11 branek
01.05. [LF084]
Újezd u Brna - Bohunice
28 : 25
13 branek
24.04. [LF074]
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
8 branek
17.04. [LF071]
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
13 branek
10.04. [LF063]
KP Brno A - Újezd u Brna
34 : 21
11 branek
03.04. [LF057]
Újezd u Brna - Nové Bránice
32 : 22
10 branek
07.11. [LF044]
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
16 : 43
14 branek
31.10. [LF042]
Újezd u Brna - SK Kuřim
22 : 30
11 branek
24.10. [LF031]
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
20 branek
23.10. [LF030]
Bohunice - Újezd u Brna
23 : 31
13 branek
11.10. [LF020]
Újezd u Brna - Sokolnice
35 : 33
13 branek
04.10. [LF017]
Hustopeče - Újezd u Brna
20 : 26
12 branek
27.09. [LF010]
Újezd u Brna - KP Brno B
30 : 31
11 branek
27.09. [LF009]
Újezd u Brna - KP Brno A
32 : 32
16 branek
20.09. [LF003]
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 22
10 branek
13.09. [LF053]
Újezd u Brna - Juliánov
32 : 22
5 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 11. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - DHK Zora Olomouc B
16 : 16
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
video
online
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
video
online
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Senice na Hané
10
9
0
1
200 : 123
18
2
STM Olomouc B
10
8
1
1
214 : 112
17
3
Žeravice
10
8
1
1
124 : 83
17
4
Tatran Litovel B
10
6
1
3
163 : 117
13
5
Horka nad Moravou
10
6
1
3
148 : 111
13
6
Žeravice B
10
4
0
6
129 : 159
8
7
TJ Sokol Centrum Haná B
10
4
0
6
117 : 150
8
8
TJ Sokol Centrum Haná C
10
3
0
7
139 : 182
6
9
Cement Hranice "B"
10
3
0
7
91 : 131
6
10
Velká Bystřice B
10
1
1
8
111 : 184
3
11
DHK Zora Olomouc B
10
0
1
9
98 : 182
1
Tabulka střelců
Ondřej Růžička
Senice na Hané
72
Michal Coufal
Senice na Hané
66
Tom Šporik
TJ STM Olomouc B
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Onderka
SK Žeravice
13
Ondřej Růžička
Senice na Hané
9
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc B
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Smahel
Sokol Horka nad Moravou
10
Ondřej Růžička
Senice na Hané
10
Peter Blaha
SK Velká Bystřice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.