Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
LOLK starší žáci
ZL starší žačky
LOLK mladší žactvo I
LOLK mladší žactvo II
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
LOLK mladší žactvo I -jaro
LOLK mladší žactvo II -jaro
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
47
Kryštof Juračka
Házená Uničov
10
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
85
Jiří Kaňa
Legata Hustopeče
21
Jan Klanica
Sokol Telnice
18
Jakub Klimeš
Sokol Telnice
41
Dominik Klusáček
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
108
Petr Kolář
Sokol Újezd u Brna
7
Jakub Kolmačka
Sokol Nové Bránice
2
Dominik Kolovrátník
SK Velká Bystřice B
5
David Konečný
Legata Hustopeče
7
Martin Konrád
Sokol Horka nad Moravou
1
Aleš Kratochvíl
Legata Hustopeče
11
Jiří Kräuter
Sokol Horka nad Moravou
30
Denis Krejčí
Sokol Telnice
31
Jan Krejz
TJ Sokol Nové Veselí B
24
Ondřej Krošík
Sokol Újezd u Brna
26
Viktor Kříčka
Legata Hustopeče
43
Šimon Kubala
TJ Sokol Nové Veselí B
24
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
28
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
78
Adam Lajner
TJ Sokol Nové Veselí B
18
Jakub Langhammer
Legata Hustopeče
21
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
90
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Tomáš Maceášik
SK Velká Bystřice B
25
Ondřej Majer
SK Velká Bystřice B
21
Dominik Matoušek
Sokol Újezd u Brna
2
Vojtěch Mikulec
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
21
Jakub Mlénský
Legata Hustopeče
87
Bohumil Možíš
SK Velká Bystřice B
54
Lukáš Musil
Sokol Újezd u Brna
31
Miloš Musil
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Michal Němčák
Sokol Horka nad Moravou
67
Martin Němec
Sokol Horka nad Moravou
32
Filip Novák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
100
Marek Novotný
Sokol Újezd u Brna
10
Pavel-Jakub Novotný
TJ Sokol Nové Veselí B
1
Pavel Ondrouch
TJ Sokol Nové Veselí B
65
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.